Your cart
Need Help? Call 0402 552 623

Price Guide


We make healthy eating and wholefoods cost less. We develop smart recipes using in-season local produce, we have created meal kits with only 3 prices. Our "Apples for Apples" price system means the cost of a meal kit equates to the produce inside.
Understanding the Smart Price System
We have 3 prices to make things easy.
Convenient Affordable Delicious Meals

$9.75 / large portion

Our Blue Label meal kits are our most cost effective meals. They represent a premium dinner you would normally pay $25-$35 at a quality restaurant.
Sizes
2 Person Meal Kit $19.50
4 Person Meal Kit $39.00
Gold Label Premium Produce Delivery Tacos Mexican Superfoods Recipes

$14.25 / large portion

Our Gold Label meal kits have more exotic produce. They represent a premium dinner you would normally pay $40-$50 at a quality restaurant.
Sizes
2 Person Meal Kit $28.50
4 Person Meal Kit $57.00
Fine Dining Gourmet Food - Eat like a King / Queen

$18.50 / large portion

Our Black Label meal kits represent fine dining. They represent a premium dinner you would normally pay $60-$75 at a quality restaurant.
Single portion sizes are available.
Sizes
1 Person Meal Kit $18.50
2 Person Meal Kit $37.00
3 Person Meal Kit $55.50
4 Person Meal Kit $74.00

Get Free Recipes

New incredible recipes in your inbox each week

Awarded Overall Best Product in Australia - 2015 Food Awards


Sale

Unavailable

Sold Out